Portfolio

Nabízíme na českém trhu ojediněle ucelené portfolio služeb a nástrojů pro celý životní cyklus produktu (PLM), podnikové procesy a IT infrastrukturu. Od návrhu přes vývoj, testování, výrobu až po servis - pro každou fázi u nás najdete vhodné nástroje nebo služby.

CAD/CAM

Potřebujete zvýšit efektivitu digitálního vývoje produktů od prvního konceptu až po metodiku vývoje? S námi toho snadno dosáhnete. Kombinací vhodných služeb řešíme podporu specifických potřeb zákazníků včetně odborných školení.

PLM/PDM

Proč nasazovat PLM (Product Lifecycle Management), když už máte ERP? Pomocí ERP systému sice budete vědět, s jakými náklady výrobek vyrobíte, ale jen díky PLM systému budete moci řídit, jak má výrobek vypadat a jak má být vyroben. PLM systém představuje informační platformu, která v sobě obsahuje vaše technické a výrobní  know-how.

Automatizace a elektronika

Postavíme pro Vás testovací stav na míru a pomůžeme Vám s jeho integrací a provozem. Nebo otestujeme Váš výrobek či jeho komponenty v našem vlastním testovacím centru za Vás, ušetříte tak významně na investičních i provozních nákladech. Testovat lze nejen hotový výrobek nebo jeho prototyp, ale i jen jeho simulaci. Tak si můžete ještě před vyrobením prvních prototypů ověřit správnost návrhu algoritmů.

Digitální továrna

Převedeme vaši reálnou výrobu do virtuálního 3D prostředí. Získáte tím výkonný nástroj pro plánování, simulaci a optimalizaci výroby. Digitální továrna nalezne uplatnění zejména v automobilovém, leteckém, lodním a strojírenském průmyslu a ve výrobě spotřebního zboží.

Řízení výroby

Používají Vaši obchodní partneři (subdodavatelé) různé počítačové systémy? Nejste schopni si mezi sebou přímo vyměňovat data? Řešením je EDI - elektronická výměna dat (Electronic Data Interchange) od nás.

Vývoj aplikací

Máme zkušenosti s celou řadou aplikací a software, které umíme napojit na další používané technologie. Vyvineme aplikaci dle vašich požadavků a představ.

Spojíme se s vámi

Nechte nám na sebe kontakt a my se s Vámi co nejdříve spojíme.