Siemens NX

Siemens NX od společnosti Siemens PLM Software. Systém NX patří mezi vysoce integrovaná řešení s jednotným prostředím pro návrh, simulaci a obrábění produktů s bezkonkurenčními schopnostmi a flexibilitou. NX nastavuje nové hranice produktivity a efektivity a pomůže tak vyvíjet nové, inovativní produkty rychleji a s nižšími náklady. O kvalitě systému přesvědčuje jeho zařazení do vývojových procesů koncernu Daimler AG. Na řešení Siemens TeamCenter je postaven interní systém Smaragd, sloužící ke správě dat v celém PLM procesu. Jako obchodní partner podporuje společnost T-Mobile řešení NX v celé šíři od prodeje licencí, implementaci až po běžný provoz. Více informací naleznete na www.plm.automation.siemens.com

Daimler

V současné době jsou k dispozici cenově zvýhodněné balíky SW pro dodavatelský řetězec DAIMLER. Obsahy jednotlivých balíků zjistíte po rozkliknutí. Pro cenovu nabídku nás kontaktujte.

Automotive

Mezi stávající uživatele systému NX patří zejména značky: GM, Nissan, Fiat, Suzuki, Mazda a Chrysler. I zde existují speciální bundle software s vybranou funkcionalitou s neomezeným využitím v automobilovém průmyslu. Obsahy jednotlivých balíků zjistíte po rozkliknutí.  Pro cenovou nabídku nás kontaktujte.

Nechte nám na sebe kontakt a my se s Vámi co nejdříve spojíme.

Spojíme se s vámi

Nechte nám na sebe kontakt a my se s Vámi co nejdříve spojíme.