Novinky

https://www.eli-beams.eu/cs/

Škoda Auto

Škoda Auto a.s. kromě využití našeho mobota na testování dotykových obrazovek aut uvažuje o nasazení pro konfiguraci svých telefonů. Mrkněte na naše nové video v sekci mobilní robotika.

ELI Beamlines

Pokračujeme v projektu vývoje řídících a měřících aplikací pro Centrum ELI Beamlines v Dolních Břežanech, kde je umístěn jeden z nejvýkonnějších laserů na světě. Centrum je součástí projektu ELI (Extreme Light Infrastructure), nové výzkumné infrastruktury panevropského významu.

ALU-COLOR s.r.o.

Ukončili jsme první etapu implementace výrobního systému AVIS založeného na bázi volné licence ARAS Innovator. Díky našemu řešení firma řídí kompletní výrobní proces práškového lakování hliníkových výrobků.

Romer Labs

Ve firmě Romer Labs se nám podařilo získat servisní kontrakt pro PLM systém ARAS INNOVATOR. Společnost Romer Labs je součástí rakouské skupiny ERBER Group a je předním světovým dodavatelem diagnostických řešení pro bezpečnost potravin a krmiv.

Busch Výroba s.r.o.

Dlouhodobý projekt digitalizace výkresové dokumentace do systému SIEMENS NX. Společnost Busch Vacuum Pumps and Systems je jedním z největších výrobců vývěv, dmychadel a kompresorů na světě.