Nabízíme na českém trhu ojediněle ucelené portfolio služeb a nástrojů pro celý životní cyklus produktu (PLM), podnikové procesy a IT infrastrukturu. Od návrhu přes vývoj, testování, výrobu až po servis - pro každou fázi u nás najdete vhodné nástroje nebo služby.

CAD/CAM

Potřebujete zvýšit efektivitu digitálního vývoje produktů od prvního konceptu až po metodiku vývoje? S námi toho snadno dosáhnete. Kombinací vhodných služeb řešíme podporu specifických potřeb zákazníků včetně odborných školení. Jsme autorizovaný prodejce 3D Connexion, produktový líst v sekci ke stažení.

PLM/PDM

Proč nasazovat PLM (Product Lifecycle Management), když už máte ERP? Pomocí ERP systému sice budete vědět, s jakými náklady výrobek vyrobíte, ale jen díky PLM systému budete moci řídit, jak má výrobek vypadat a jak má být vyroben. PLM systém představuje informační platformu, která v sobě obsahuje vaše technické a výrobní know-how.

Automatizace a elektronika

Postavíme pro Vás testovací stav na míru a pomůžeme Vám s jeho integrací a provozem. Nebo otestujeme Váš výrobek či jeho komponenty v našem vlastním testovacím centru za Vás, ušetříte tak významně na investičních i provozních nákladech. Testovat lze nejen hotový výrobek nebo jeho prototyp, ale i jen jeho simulaci. Tak si můžete ještě před vyrobením prvních prototypů ověřit správnost návrhu algoritmů. V této oblasti spolupracujeme se společností National Instruments.

Digitální továrna

Převedeme vaši reálnou výrobu do virtuálního 3D prostředí. Získáte tím výkonný nástroj pro plánování, simulaci a optimalizaci výroby. Digitální továrna nalezne uplatnění zejména v automobilovém, leteckém, lodním a strojírenském průmyslu a ve výrobě spotřebního zboží.

Řízení výroby

Používají Vaši obchodní partneři (subdodavatelé) různé počítačové systémy? Nejste schopni si mezi sebou přímo vyměňovat data? Řešením je EDI - elektronická výměna dat (Electronic Data Interchange) od nás.

Vývoj aplikací

Máme zkušenosti s celou řadou aplikací a software, které umíme napojit na další používané technologie. Vyvineme aplikaci dle vašich požadavků a představ